Evelina

PEDAGOGO ASISTENTĖ

Esu Evelina. Baigiau filologijos studijų krypties anglų ir vokiečių kalbų pedagogikos programą ir turiu mokytojo profesinę kvalifikaciją. Esu pareiginga, atsakinga, sąžininga, draugiška ir lanksti. Su vaikais stengiuosi būti kantri, rūpestinga, kūrybiška, nuoširdi, empatiška, įsiklausyti ir suprasti juos bei jų poreikius.

Pedagoginė patirtis prasidėjo dar studijuojant bei atliekant praktikas. Po studijų įsidarbinau vidurinėje mokykloje anglų kalbos mokytoja, ten patirties su įvairaus amžiaus vaikais sėmiausi 4 turiningus ir pilnus iššūkių metus. Žinių ir bendravimo su vaikais ypatumų sėmiausi ir tobulinausi įvairiuose seminaruose bei mokymuose.

Po pertraukos ryžausi dirbti darželyje “Mamos Delne”. Ši, kupina atradimų ir smagių nutikimų patirtis tęsiasi jau ne vienerius metus. Taigi, vienaip ar kitaip, save sieju su vaikais, nes šis darbas prasmingas, dinamiškas ir įdomus, priverčiantis pažvelgti į įprastus dalykus iš naujo. O laikas, praleistas su vaikais, vertingas, kupinas smalsumo, draugiškumo, nuoširdumo, tikrumo ir nesuvaidintų emocijų.