Solveiga

PEDAGOGĖ, VADOVĖ

Esu nuostabių, aktyvių dviejų vaikučių Leonardo ir Kajaus mama, esu žmona rūpestingo vyro Ramūno, esu pedagogė jau daugiau nei dešimtmetį, esu įkūrėja, vadovė mūsų darželio, siela, mintis ir idėja. Džiaugiuosi galėdama puoselėti nuo 2013 metų sukurtą kūrinį, kurį vadinu antraisiais namais. Visas mano laikas skirtas savo šeimai namuose ir savo šeimai darželyje.

Kiekviena šeima, kuri patiki savo vaikutį, tampa mano šeima, ir jai skiriu visas jėgas, mintis, protą, žinias, pastangas ir laiką. Mano vaikystės svajonė būti mokytoja virto realybe. Turiu garbės šiuo metu būti mokytoja ne tik sau, savo vaikams, o ir mūsų nuoširdžiai atrinkto kolektyvo, kurio dėka auga „Mamos Delne“ idėja!

Kartu su darželio veikla, esu aktyvi, mėgstanti sportuoti, nuolat judėti, besimokanti, sveiką gyvenimo būdą toleruojanti ir gyvenanti asmenybė, kuriai niekada nebūna per daug idėjų, kūrybiškumo, sveikatinimo! Nuo mano berniukų atsiradimo pradžios susiduriu su vaikučių sveikatos įššūkiais, kurių dėka atradau savo kitą pašaukimą – rūpintis savo šeimos ir darželio bendruomenės sveikata, gerove, sveika mityba, gera nuotaika ir jaukia atmosfera – vienu sakiniu tai skambėtų – sveikas kūnas ir siela.