Greta

MUZIKOS MOKYTOJA

Esu Greta Garmašaitė – profesionali muzikantė iš Vilniaus. Magistrantūros studijas baigiau Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, stažavausi Estijoje, dalyvavau daugelyje meistriškumo kursų. Muzikuoti pradėjau nuo keturių metų ir niekada nesustojau. Šiuo metu užsiiminėju kompozicine veikla (2021-aisiais išleidau pirmąjį dainelių rinkinį vaikams ,,Gar Gar muzikinės kelionės”, vadovauju moterų chorui, organizuoju kultūrinius renginius, vedu privačias fortepijono pamokas bei dirbu pačiame nuostabiausiame darželyje ,,Mamos Delne”!

Kartu su darželio ,,Mamos Delne” vaikais muzikuoju jau penktus metus. Iš tikrųjų, šį faktą supratau tik dabar, kadangi visi tie metai praėjo kaip savaitė. Vaikai mane įkvepia – pokalbiai, emocijos, juokas ir jų mieli balseliai dainuojant, nuspalvina mano dienos pradžią. Labai mėgstu darželio organizuojamas šventes, minėjimus, kurių metu vaikai koncertuoja, dalyvauja įvairiose veiklose ir savo šypsenėlėmis skleidžia šviesą. Vaikų paprastumas mane atpalaiduoja ir labai džiaugiuosi, galėdama turėti ryšį su jais ir muzika. Vaikai + muzika, tai vienas geriausių kombo pasaulyje.

Labai gera žinoti, kad muzika išlaisvina vaikų kūrybiškumą ir prisideda prie kokybiškos muzikinės raidos. Džiaugiuosi, kad darželiui ,,Mamos Delne” rūpi auklėtinių meninė ateitis ir be galo didžiuojuosi, kad prie to galiu prisidėti ir aš.