Pirma diena

Laukiame tėvelių su vaikučiu 9:30 val. ryte. Susipažįstame su grupės ir darželio aplinka, su auklėtojomis. Tėveliai pabūna 1 – 2 val. ir su vaikučiu išvažiuoja namo.

Antra diena

Susitinkame prie pusryčių stalo 9:00 val. Pavalgome ir keliaujame į grupę, pabūname ryto rate, susipažįstame su grupės vaikais, dienos ritmu, keliaujame į lauką, tėveliai su vaikučiu pabūna iki pietų ir išvažiuoja namo.

Trečia diena

Pusryčiaujame 9:00 val. Pusryčiauja tėveliai kartu su vaikučiu, grįžtame į grupę ir tėveliai atsisveikina su vaikučiu , palieka darželyje iki pietų miego 12:00 val.

Ketvirta diena

Tėveliai palieka vaiką darželyje, atsisveikina prieš pusryčius, pasiima po pietų miegelio. Tą dieną migdome, jei miegelis nesiseka, vaikas neužmiega, blogai jaučiasi, paskambiname tėveliams, kad pasiimtų.

Penkta diena

Paliekame vaikutį visai dienai.

Kiekvieno vaiko adaptacija yra individuali, todėl adaptacijos eiga gali keistis, pagal vaiko charakterį arba tėvelių poreikius.  Nykštukų gr. auklėtoja:

Jeigu norite plačiau sužinoti vaiko adaptacijos aspektus, kviečiu pažiūrėti labai gerą seminarą, kurį veda psichologė Jūratė Bortkevičienė.

Spauskite čia norėdami peržiūrėti