image

Grupės ir kainos

Darželyje „Mamos delne“ ugdomi nuo 1,5 iki 6 metų vaikai, veikia trys darželio grupės. Kiekviename ugdymo etape skiriamas ypatingas dėmesys atitinkamo laikotarpio unikalių vaiko gebėjimų ir kompetencijų vystymui.

Smaližiai

Šioje grupėje dirba du pedagogai. Vaikai ugdomi pagal ikimokyklinę ir priešmokyklinę programas. Priešmokyklinukai ruošiami mokyklai, ugdant penkias jų kompetencijas: socialinę, sveikatos, pažinimo, komunikavimo ir meninę. Kompetencijos ugdomos integruotai, visos spontaniškos ir organizuotos vaiko veiklos metu, ne tik grupėje, bet ir renginiuose, sporto varžybose, kelionėse, išvykose, taip pat namuose, šeimoje.

* Kaina nurodoma neatskaičius savivaldybės teikiamos kompensacijos.

Grupės amžius


5 - 6 metai

Kaina: (Vienkart. mokestis)


180 Eur

Kaina: (Per mėn.*)


375 Eur

Nykštukai

Šioje grupėje dirba pedagogas ir asistentas. Vaikai ugdomi pagal ikimokyklinio ugdymo programą. Pedagogė kasdienėje ugdymo veikloje taiko „Montessori“ metodą: gyvenimo praktikos pratimus (vandens pilimas, taisyklingas valgymo įrankių naudojimas, rankų plovimas, vaisių – daržovių pjaustymas ir kt.); juslių lavinimo veiklas (kvapų pažinimas, svorio pajautimas, šiurkštumo, švelnumo nustatymas, klausos lavinimo pratimai ir kt.); mokslo užsiėmimus (augalų ir gyvūnų pažinimas, domėjimasis žmogaus anatomija, geografija, muzika, vaizduojamaisiais menais ir pan.).

* Kaina nurodoma neatskaičius savivaldybės teikiamos kompensacijos.

Grupės amžius


3 - 5 metai

Kaina: (Vienkart. mokestis)


180 Eur

Kaina: (Per mėn.*)


375 Eur

Smiliukai

Šioje grupėje dirba pedagogas ir jo asistentas. Vaikučiai ugdomi pagal darželio programą „Žengiu žingsnį į platųjį pasaulį”. Pedagogas dirba integruodamas „STEAM” metodikos elementus. Vaikai per praktinį patyrimą įsisavina šias žinias:

  • gamtos mokslų – (S)cience,
  • technologijų – (T)echnology,
  • inžinerijos – (E)ngineering,
  • meno – (A)rts,
  • matematikos – (M)ath.

Grupėje kuriama jauki, saugi, kūrybiškumą skatinanti aplinka. Ilgametė auklėtojos patirtis, meilė vaikams ir atsakomybės jausmas leis Jūsų vaikui jaustis saugiai ir džiaugtis įdomiu laiku darželyje.

* Kaina nurodoma neatskaičius savivaldybės teikiamos kompensacijos.

Grupės amžius


1.5 - 3 metai

Kaina: (Vienkart. mokestis)


180 Eur

Kaina: (Per mėn.*)


375 Eur

Atsiliepimai

Dėkojame Jums už pasitikėjimą. Didžiausias įvertinimas mums - tėvų pasitikėjimas ir vaikai, augantys su smalsumu ir šypsena.

Retai rašau atsiliepimus, bet šįkart tikrai verta ???? Nežinau geresnės vietos vaikams lankyti darželį. Profesionalios auklėtojos čia ne tik „prižiūri” vaikus, bet ir visapusiškai juos ugdo, su jais užsiima, žaidžia ir kartais netgi dūksta ???? Nuolat prigalvoja įdomiausių dalykų. Apie jaukią aplinką, kokybišką maitinimą ir saugumą aš jau net nekalbu. Visas kolektyvas dirba kaip darni komanda. Su tėvais nuolat efektyviai komunikuojama. Tiek mokytojoms, tiek administracijai iš tiesų RŪPI kiekvienas vaikas. Rekomenduoju nedvejodama.

Aušra

Puikus darželis, puikios auklėtojos, jauki aplinka. Džiaugiamės, kad pasirinkome šį darželį, nes išpildė visus mūsų lūkesčius su kaupu!

Julija

Nuostabūs antrieji namai mūsų vaikams! Darželis puikus visomis prasmėmis: aplinka labai jauki ir pritaikyta vaikams bei jų įvairioms kasdienėms veikloms, personalas paslaugus, draugiškas, šiltas, be galo kūrybingas, o svarbiausia – mylintis ir nuoširdžiai globojantis vaikus! Tik pačios geriausios asmeninės rekomendacijos ????

Eglė

„Mamos delne” – nuostabus vaikų darželis: puikios ir rūpestingos auklėtojos, visuomet šilta ir jauki atmosfera. Labai džiaugiuosi, kad mano Liudas lankė būtent šį darželį, visada buvau rami, kad mano vaikas – pačiose geriausiose rankose. Ačiū darželiui už kartu praleistą laiką. Jeigu ieškote darželio – 100-u procentų rekomenduoju „Mamos delne”, vaikai šiame darželyje labai laimingi ????

Šarūnė

Profesionalus, lankstus, šiltas, kūrybingas ir rūpestingas kolektyvas! Liks tik šilčiausi atsiminimai ir emocijos lankius šį darželį ???? didelis ačiū

Dovilė

Tik geriausi atsiliepimai apie šį puikų ir jaukų darželį! Stiprus ir išsilavinęs kolektyvas, draugiška aplinka. Kiekvieną rytą mano dukrytę pasitinka dainelės įėjus pro duris, o grupėj laukia jau labai pamiltos auklytėz ir nauji draugai ????

Živilė

Šį darželį lankome nuo 2021 metų rugpjūčio. Galiu tik patvirtinti, kad labai džiaugiames savo pasirinkimu pradedant nuo mažų dalykų kaip darželio aplinka, kasdieniniu ritmu, pilnu kūrybinių ir pažinimo užduočių, ir baigiant tokiais dideliais dalykais kaip superinės auklėtojos, atiduodančios save kasdien 100% vaikučiams bei pačia darželio vadovybe, sprendžiančia problemas bei patariančia įvairiais klausimais. Išleidžiame ir pasiimame savo vaiką iš darželio kasdien su šypsena ir džiaugsmu. Manau, kad tuo viskas pasakyta ???????????? Didelis AČIŪ Jums ????

Viktorija

Susipažinkime

Užsiregistruokite internetu ir pradėkime pokalbį apie nuotykių ir pažinimo kupiną kelionę darželyje „Mamos delne“.