image

Aplinka ir Vieta !

Sukūrėme aplinką, į kurią vaikai norėtų sugrįžti ir kuri padėtų jiems augti - saugią, šviesią, patogią apgalvotą iki smulkmenų. Siekiame, kad kiekvienas vaikas čia jaustųsi ramus ir laimingas, lyg būtų atsidūręs mamos glėbyje.

Darželis „Mamos delne“ yra pačioje Vilniaus širdyje, todėl jį pasiekti patogu iš bet kurios miesto vietos. Šalia darželio yra automobilių stovėjimo aikštelė. Erdviame pastate įsikūręs darželis – tai tarsi mažas trijų aukštų miestelis su nuosavu aptvertu kiemu ir saugia teritorija lauke. Čia vaikai gali aktyviai leisti laiką ar, patogiai įsitaisę ant žolės, ilsėtis, piešti, užsiimti kita jiems įdomia veikla.

Viduje vaikų laukia šviesios, erdvios patalpos, kuriose jiems patogu judėti, ugdytis, žaisti. Ramios, šiltos spalvos, vaikų erdvėms skirti kilimai sukuria dar daugiau jaukumo. Kondicionavimo sistema darželio viduje visuomet užtikrina reikiamą temperatūrą.

Baldai ir įranga (lovytės, stalai, kėdutės, žaislai) mūsų darželyje lengvai transformuojami pagal ugdymo(si) poreikius ir amžių. Miegamasis su dviejų aukšto lovomis, kurios itin patinka vyresnio amžiaus vaikams.

Sveiku ir gardžiu maistu vaikai mėgaujasi erdvioje valgykloje.

Darželyje įrengta sporto salė papildomiems užsiėmimams: rytinei mankštai, sporto užsiėmimams. Čia vyksta sveikatinimo, taisyklingos laikysenos, plokščiapadystės profilaktikos, smulkiosios ir stambiosios motorikos lavinimo užsiėmimai.

Siekiant išlaikyti nepriekaištingą estetinį vaizdą ir tvarką, nuolat atnaujinama ne tik mūsų įranga, bet ir reguliariai atliekamas kosmetinis remontas.

Galimi užsiėmimai savaitgaliais, suderinus iš anksto su kiekviena šeima individualiai.

Nuosavas, aptvertas, naujai įrengtas kiemas su įvairaus amžiaus vaikams skirta žaidimų aikštele, kurioje yra supynės, „gandro lizdas“, smėlio dėžės, laipynės, spyruokliukas, nameliai, čiužyklos ir kt., skatina vaikus daug laiko leisti lauke ir judėti. Vasarą, esant geram orui, lauke būname visą dieną, o nuo kaitros gaivinamės baseinuose.

Darželyje galite švęsti savo vaikučių/artimųjų gimimo dienas, svarbias šventes. Mielai padėsime Jums jas suorganizuoti.

Sutarus iš anksto, galime Jūsų vaikučius prižiūrėti darželyje papildomą laiką.