image

Apie mus !

Užtikriname sveikatai draugišką aplinką, atsakingą ir atidžią Jūsų vaiko priežiūrą ir visapusiškai naudingą ugdymą.

Erdviame name įsikūręs vaikų darželis „Mamos Delne“ duris atvėrė 2013 m. Šviesiose patalpose dominuojančios šiltos spalvos kuria jaukią atmosferą, o kvalifikuotų pedagogių dėmesys ir rūpestis – aplinką, kurioje gera būti. Užtikriname sveikatai draugišką aplinką, atsakingą ir atidžią Jūsų vaiko priežiūrą ir visapusiškai naudingą ugdymą.

Darželyje teikiamos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo, socialinės (maitinimo, dienos miego ir kt.), estetinio ugdymo ir sveikatinimo paslaugos:

• Papildomo ugdymo būreliai (sportas, anglų kalba, robotika ir kt.)
• Meninė raiška (šokiai, dainavimas, grojimas, muzikos klausymas)
• Logopedo užsiėmimai;
• Pasakų, šviesos ir garso terapijos;
• Paskaitos tėveliams sveikatinimo klausimais;
• Išskirtinės edukacinės priemonės;
• Gimnastika, ryto mankšta;

MŪSŲ MISIJA

Siekiame tapti ugdymo įstaiga, pasižyminčia šiuolaikiškumu ir pažangiomis ugdymo (-si) technologijomis. Stengiamės užtikrinti ir garantuoti saugią ir sveiką ugdymo (-si) aplinką, teikti kokybiškas paslaugas vaikui, šeimai, bendruomenei. Mūsų įstaiga siekia plėtoti santykius su socialiniais partneriais vaikų sveikatinimo užtikrinimo. Norime kartu saugoti ir tausoti gamtą, mūsų aplinką, kultūrą, puoselėti grožį ir estetiką.

Vaikų darželis „Mamos Delne“ – nuolat besimokanti organizacija, atvira ugdymo naujovėms, prisitaikanti prie ugdymo kaitos, orientuojanti ugdymą į darnų vystymą (-si), garantuojanti vaikams lygias ir saugias ugdymo (-si) galimybes bei prisiimanti atsakomybę už pasirinktų tikslų, ugdymo uždavinių įgyvendinimą bei rezultatus.

PEDAGOGAI

Vaikų darželyje „Mamos Delne“ dirba ikimokyklinio ugdymo specialistai, kurie didelį dėmesį skiria dalykiniam pedagogų bendradarbiavimui, kolegialumui, nepertraukiamam tobulėjimui. Visi jie yra savo srities profesionalai, organizuojantys seminarus, dalyvaujantys įvairiuose renginiuose, konferencijose, baigę savo srities studijas ar dar tęsiantys mokslus. Visus mūsų specialistus vienija meilė vaikams ir bendras tikslas – padėti jiems pažinti, mokytis ir tobulėti.

MŪSŲ VERTYBĖS, KURIOMIS VADOVAUJAMĖS KASDIENINIAME DARBE

• Ugdymas iš vaiko perspektyvos;
• Vaikas yra unikali individualybė, turinti savo poreikius, interesus, ugdymosi stilių;
• Vaikas turi prigimtinę galią pats ugdytis tinkamoje aplinkoje, bendraudamas su suaugusiaisiais ir bendraamžiais;
• Vaikas turi savą pasaulio matymą, vertinimą, kitokią nei suaugusiųjų kultūrą;
• Vaikas pats kuria savo vertybes, emocinį pasaulį, kalbą, pažinimą, savitą kūrybinės raiškos stilių, elgseną, atranda judėjimo džiaugsmą.

Dar besikuriant įstaigai, išsikėlėme sau ypač atsakingą misiją – ugdant vaikus, auginant juos, atsižvelgti į šiuos svarbiausius prioritetus: sveikos ir saugios gyvensenos ugdymą, asmenybės ir kūrybiškumo ugdymą, meninį ugdymą, bendravimą ir bendradarbiavimą su šeima ir sociokultūrine aplinka. Atsižvelgdami į vaikų ir tėvų poreikius, nuolat plečiame ugdymo paslaugų spektrą, siekdami patenkinti visus poreikius ir lūkesčius.

Ikimokyklinės programos tikslas – išugdyti save, savo aplinką ir šalį gerbiantį, saugiai besijaučiantį, pozityviai bendraujantį, aktyvų, norintį mokytis, kūrybingą vaiką.

Mūsų personalas

Visus mūsų specialistus vienija meilė vaikams ir bendras tikslas – padėti jiems pažinti, mokytis ir tobulėti.

Susipažinkime

Užsiregistruokite internetu ir pradėkime pokalbį apie nuotykių ir pažinimo kupiną kelionę darželyje „Mamos delne“.

Atsiliepimai

Dėkojame Jums už pasitikėjimą. Didžiausias įvertinimas mums - tėvų pasitikėjimas ir vaikai, augantys su smalsumu ir šypsena.

Retai rašau atsiliepimus, bet šįkart tikrai verta ???? Nežinau geresnės vietos vaikams lankyti darželį. Profesionalios auklėtojos čia ne tik „prižiūri” vaikus, bet ir visapusiškai juos ugdo, su jais užsiima, žaidžia ir kartais netgi dūksta ???? Nuolat prigalvoja įdomiausių dalykų. Apie jaukią aplinką, kokybišką maitinimą ir saugumą aš jau net nekalbu. Visas kolektyvas dirba kaip darni komanda. Su tėvais nuolat efektyviai komunikuojama. Tiek mokytojoms, tiek administracijai iš tiesų RŪPI kiekvienas vaikas. Rekomenduoju nedvejodama.

Aušra

Puikus darželis, puikios auklėtojos, jauki aplinka. Džiaugiamės, kad pasirinkome šį darželį, nes išpildė visus mūsų lūkesčius su kaupu!

Julija

Nuostabūs antrieji namai mūsų vaikams! Darželis puikus visomis prasmėmis: aplinka labai jauki ir pritaikyta vaikams bei jų įvairioms kasdienėms veikloms, personalas paslaugus, draugiškas, šiltas, be galo kūrybingas, o svarbiausia – mylintis ir nuoširdžiai globojantis vaikus! Tik pačios geriausios asmeninės rekomendacijos ????

Eglė

„Mamos delne” – nuostabus vaikų darželis: puikios ir rūpestingos auklėtojos, visuomet šilta ir jauki atmosfera. Labai džiaugiuosi, kad mano Liudas lankė būtent šį darželį, visada buvau rami, kad mano vaikas – pačiose geriausiose rankose. Ačiū darželiui už kartu praleistą laiką. Jeigu ieškote darželio – 100-u procentų rekomenduoju „Mamos delne”, vaikai šiame darželyje labai laimingi ????

Šarūnė

Profesionalus, lankstus, šiltas, kūrybingas ir rūpestingas kolektyvas! Liks tik šilčiausi atsiminimai ir emocijos lankius šį darželį ???? didelis ačiū

Dovilė

Tik geriausi atsiliepimai apie šį puikų ir jaukų darželį! Stiprus ir išsilavinęs kolektyvas, draugiška aplinka. Kiekvieną rytą mano dukrytę pasitinka dainelės įėjus pro duris, o grupėj laukia jau labai pamiltos auklytėz ir nauji draugai ????

Živilė

Šį darželį lankome nuo 2021 metų rugpjūčio. Galiu tik patvirtinti, kad labai džiaugiames savo pasirinkimu pradedant nuo mažų dalykų kaip darželio aplinka, kasdieniniu ritmu, pilnu kūrybinių ir pažinimo užduočių, ir baigiant tokiais dideliais dalykais kaip superinės auklėtojos, atiduodančios save kasdien 100% vaikučiams bei pačia darželio vadovybe, sprendžiančia problemas bei patariančia įvairiais klausimais. Išleidžiame ir pasiimame savo vaiką iš darželio kasdien su šypsena ir džiaugsmu. Manau, kad tuo viskas pasakyta ???????????? Didelis AČIŪ Jums ????

Viktorija